Dverová kľučka Burgu

224 €
(185 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dizajn dverové kľučky Burgu je navrhnutý ako hladká guľatá rukoväť, ktorú decentne zdobí šrafovanie piati jemnými vlysy šikmo cez rukoväť kľučky. Dverové kľučky Burgu si môžete objednať v rozetovom prevedení s dózičkou kľúčovou dierkou, FAB alebo WC otočným mechanizmom. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24 karátovým zlatom a ďalšie.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Dverová kľučka Burgu v prevedení chróm

Dverová kľučka Burgu je klasickou kľukou, ktorá sa vyznačuje vysokou eleganciou a je tak vhodná do každého interiéru - ako moderného, tak retro či starožitného. Dizajn dverové kľučky Burgu je navrhnutý ako hladká guľatá rukoväť, ktorú decentne zdobí šrafovanie šikmo cez rukoväť kľučky.

Na dverové kľučky Burgu, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózická kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Burgu na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten silver, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom 

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!