Dverová kľučka Bebek s čiernym kryštálom

395 €
(326 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Bebek kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Dverové kľučky Bebek upútajú krásnym dizajnom, ktorý pochádza od popredných interiérových návrhárov. Sú v ponuke v prevedení štítkovom aj rozetovom a ponúkame uzamykanie FAB, WC otočný mechanizmus či dózičkú kľúčovú dierku. Výrobkový rad Bebek je testován najnáročnejšími testy, vďaka ktorým na něj poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Bebek s čiernym kryštálom s povrchovou úpravou "lesklý chróm"

Dverové kľučky Bebek Vás upútajú krásnym, originálnym dizajnom od popredných interiérových návrhárov, ktorý zasadzuje do kvalitnej mosadze veľké brúsené kryštály. V rámci celej výrobkovej rady Bebek si môžete zvoliť číre kryštály, biele kryštály alebo čierne kryštály. Dverové kľučky Bebek s čiernymi kryštály sú obzvlášť elegantné, pretože kombinácia čiernej s chrómom alebo so zlatou farbou vytvára neobyčajne luxusný efekt. Dverové kľučky Bebek sa preto používajú najmä do luxusných interiérov, rozžiari však každé dvere, at v modernom alebo v retro interiéri.

Dverové kľučky Bebek sú doplnené kúpeľňovými doplnky a nábytkovými úchytkami, aby ste si mohli zladiť celý interiér v jednotnom štýle.

Dverové kľučky Bebek pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú!

Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Bebek rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, poťah 24-karátovým zlatom

Technický výkres