Dverová kľučka Antik rozetová so strieborným poťahom

247 €
(204 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Elegantné dverné kovanie Antik sa vyznačuje jemným vrúbkovaním pozdĺž rukoväte kľučky. Ponúkame ho v rozetovom aj štítkovom prevedení (roztečie 72mm a 90mm) a táto séria je doplnená veľkým množstvom ďalšieho interiérového vybavenia. Masívna mosadz a kvalitné remeselné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Poskytujeme na nej 5-ročnú záručnú lehotu. Na kľučky Antik môžeme aplikovať 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čiernu farbu a ďalšie).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro dverová kľučka Antik so strieborným poťahom

Dverové kľučky Antik sú veľmi obľúbenou dvernú kľučkou, ktorá zviedla už mnohého nášho zákazníka. Kľúčom ich úspechu je originálny dizajn, ktorý pracuje s jemným vrúbkovaním po celej dĺžke rukoväte kľuky. Na svojom konci je dverová kľučka Antik doladená do ozdobné slzičky. Dizajn tejto dverové kľučky je vypracovaný skúsenými interiérovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný.

Na dverové kľučky Antik, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (štítková či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Antik na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres