Dverová kľučka Almara rozetová s poťahom 24k zlata

409 €
(338 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Almara kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Do ozdobné rozety navyše zasadzuje malé kryštáliky. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Výrobkový rad Almara je testován najnáročnejšími testy, vďaka ktorým poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Dverové kľučky Almara ponúkame v rozetovom aj štítkovom prevedení s uzamykaním FAB, WC otočným mechanizmom či s dózickou kľúčovou dierkou.

Kryštál

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Almara rozetová s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Almara Vám ponúka kombináciu ušľachtilej mosadze s malými kryštálmi, ktorých farbu si môžete zvoliť (číre kryštály, biele kryštály či čierne kryštály). Dverová kľučka Almara upúta krásnym dizajnom, ktorý pochádza z dielne popredných interiérových návrhárov.

V sériovej rade Almara si môžete zladiť celý Váš interiér - ponúkame Vám tiež Almara nábytkové úchytky, kúpeľňové doplnky, umývadlové, vaňové, sprchové a drezové batérie.

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
kryštály

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres