Dverný pánt Conchiglia - zlato

136 €
(112 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverný pánt Conchiglia je vyrobený z masívnej mosadze a doplnený bohatým reliéfnym vlysom. Rozmery pántu nájdete na technickom výkrese. Dizajn doplnkov Conchiglia bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Zvoľte si farbu z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

Panty rozměry

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusný dverný pánt Conchiglia s povrchovou úpravou "zlato"

Prekrásne dverné pánty Conchiglia pracujú s bohatým kvetinovým vlysom a sú zladené s našimi dvernými kľučkami a dvernými zarážkami zo série Conchiglia. Rozmery pántu sú nasledujúce (technický výkres je k nahliadnutiu na www.vistadoro.cz): valec 16mm, tlouš'tka pántu 4mm, výška 10 či 12mm.

Dverné pánty Conchiglia pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Testy kvality povrchu a ocenenia:
test striekanie slanej vody
test acetónový
test sily laku (125 až 200 mikrónov)
certifikát o použití vrstvy 24k zlata