Dverný pánt Antik - antické striebro

99 €
(82 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverný pánt Antik dopĺňa sériu interiérového vybavenia Antik. Je vyrobený z masívnej mosadze a jeho povrch je ozdobený elegantným vrúbkovaním. Ponúkame ho v 12 povrchových úpravách (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, čierna farba, bronz, antické striebro, nerez a ďalšie). Na dverný pánt Antik poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Panty rozměry

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusný dverný pánt Antik s povrchovou úpravou "antické striebro"

Dverné pánty Antik sú vyrobené z masívnej mosadze a ich valec je zdobený elegantným vrúbkovaním. Pánty Antik sú dokonale zladené s dvernými kľučkami, nábytkovými úchytkami a kúpeľňovými doplnky série Antik. Rozmery pántu sú nasledujúce (technický výkres je k nahliadnutiu na www.vistadoro.cz): valec 16, hrúbka pántu 3,5mm a dĺžka 70mm.

Dverné pánty Antik pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Testy kvality povrchu a ocenenia:

test striekanie slanej vody
test acetónový
test sily laku (125 až 200 mikrónov)
certifikát o použití vrstvy 24k zlata