Madlo Sefa 225mm

163 €
(135 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Sefa vtláča do masívnej mosadze bohatý kvetinový vzor. Design vyšiel z dielne renomovaných návrhárov interiérového vybavenia. Kombinácia kvalitného materiálu a dokonalé remeselné tvorby zaručuje jeho dlhú životnosť. Ponúkame ho v rozteči 165mm s celkovou dĺžkou 225mm a v širokom množstve povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, antické striebro, rustikálny chróm, rustikálny poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Sefa 225mm s povrchovou úpravou "patinovaná mosadz"

Madla Sefa dopĺňajú rad dverných kľučiek, gulí, nábytkových úchytiek a kúpeľňových doplnkov. vyrobené z kvalitnej mosadze a doplnené bohatým reliéfnym vlysom.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, patinované zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, bronz, saten silver, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!