Madlo Nova priemer 25mm, dĺžka 50cm

368 €
(304 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Design madlá Nova pracuje s umelým zdeformovaním povrchu a dopĺňa ho ďalšími povrchovými nerovnosťami. Jeho prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vyrábame ho z masívnej mosadze buď s priemerom 25mm s dĺžkou 35cm a 50cm alebo s priemerom 40mm v dĺžkach 80cm a 120cm. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Vyberte si až z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro a ďalšie.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusné madlo Nova priemer 25mm, dĺžka 50cm v prevedení "chróm"

Luxusné madlo Nova sa vyznačuje vysokou eleganciou a je tak vhodné do každého interiéru - ako moderného, tak retro či starožitného interiéru. Mohutné madlo Nova zdobia nepravidelný povrch pripomínajúci kamienkový piesok, koncovky madlá sú tvarované do ozdobné vežičky.

Madla Nova si môžete zakúpiť v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, saten silver aj poťah 24k zlatom).


Madla Nova pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.


Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.
Príďte si výrobky Luxusná pozriet do nasej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vasu návštevu!