Madlo Linea 265mm s poťahom 24k zlata

304 €
(251 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dizajn madla Linea je originálný a nadčasový. Možno ju vyrobiť v troch variantoch: hladkú, v druhom variante je možno doplniť ju exkluzívnou, nezmývateľnou potlačou alebo na ňu možno aplikovať reliéfny vlys. Vyrábame ho v rozmere 265m. Zvoľte si zo širokej škály povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Linea 265mm s poťahom 24k zlata

Madlo Linea očarí svojimi čistými líniami a eleganciou. Jeho krásu podtrhuje kombinácia lesklého a matného povrchu. Vďaka svojmu nádhernému dizajnu dodá madlo Linea šarm každému kusu nábytku.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato lesk / mat, chróm / saten silver, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres