Madlo Lalezar

237 €
(196 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Lalezar vyniká veľkým kvetinovým reliéfom a dodávame ho v dĺžke 215mm. Na madlo Lalezar môžeme aplikovať akúkoľvek z našich 15 povrchových úprav (zlato, chróm, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie). Vďaka masívnej mosadzi a kvalitnému spracovaniu poskytujeme na toto madlo 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Lalezar s povrchovou úpravou "patinovaná mosadz"

Madlo Lalezar je ozdobené bohatým, reliéfnym kvetinovým vzorom. Toto madlo je veľmi elegantné a hodí sa najmä do retro interiérov.

Materiálové zloženie mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky, poradíme Vám pri výbere a predstavíme rôzne možnosti úprav. Nezabudnite, že sme schopní ponúknuť Vám výrobok "šitý na mieru" - s nami sa fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!