Madlo Dilek

180 €
(148 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Dilek kombinuje masívnu mosadz s bielym porcelánom. Jeho povrch je možné opatriť akúkoľvek z našich 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručuje jeho dlhú životnosť.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Dilek s povrchovou úpravou "patinovaná mosadz"

Madlo Dilek kombinuje masívnu mosadz s elegantne tvarovaným porcelánom -tým sa tiež madlo Dilek stáva veľmi príjemným na úchyt.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame madlá Dilek podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na madlá Dilek, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, bronz, saten silver, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem. Tešíme sa na Vašu návštevu!