Madlo Curl 275mm s kvetinovým vlysom

262 €
(217 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Curl dopĺňa sériu interiérového vybavenia s elegantným rozšírenie do dvoch "sĺz". Táto slza poskytuje priestor pre rôzne variácie designu. Jednou možnosťou je zdôraznenie slzy matom povrchu (kombinuje sa teda chróm lesk/chróm mat či zlato lesk/zlato mat, a to v oboch možných smeroch). Druhou možnosťou je opatriť slzu ozdobným kvetinovým vlysom. Ponúkame ho v dĺžke 275mm. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Curl 275mm s kvetinovým vlysom s povrchovou úpravou "zlato lesk/zlato mat"

Madlo Curl charakterizuje jemný, originálny dizajn, ktorý vytvára v prostrednej časti elegantnom rozšírením "slzu". Táto slza potom poskytuje priestor pre rôzne variácie designu.

Jednou možnosťou je zdôraznenie tvaru slzy matom povrchu (kombinuje sa teda chróm lesk, chróm mat či zlato lesk, zlato mat, a to v oboch možných smeroch).

Druhou možnosťou je opatriť slzu zdobným kvetinovým vlysom.

Elegancia a jednoduchosť prevedenie sériovej rady Curl umožňuje ich použitie v moderných, aj retro a starožitných interiéroch.

Dizajn úchytiek Curl bol navrhnutý prednými talianskymi návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia (RDM Architects Milano).

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame madlá Curl podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériovú rad Curl, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, kombinácia zlato lesk / mat, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, bronz, saten silver, chróm / saten silver, poťah 24-karátovým zlatom

Vista d´Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d´Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres