Madlo Conchiglia s poťahom 24k zlata

476 €
(394 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Originálny dizajn madlá Conchiglia bol navrhnutý talianskym renomovaným architektonickým štúdiom RDMs Architects Milano. Dizajn vychádza z atypického, zaobleného tvaru držadla s kvetinovým reliéfom. Na madle Conchiglia vyniknú naše exkluzívne farebné povrchy (patinovaná mosadz, rustikálne zlatá, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Conchiglia s poťahom 24k zlata

Madlo Conchiglia dopĺňa sériovú rad dverných kľučiek, zarážok a kúpeľňových doplnkov. Charakterizuje ho originálny tvar s jemným vlysom. Dizajn radu Conchiglia bol navrhnutý prednými talianskymi návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia (RDM Architects Milano).

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame madlá Conchiglia podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériovú rad Conchiglia, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, bronz, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem. Tešíme sa na Vašu návštevu!