Madlo Can priemer 20mm, dĺžka 40cm

154 €
(127 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Moderné madlo Can vyrábame v priemeroch 20mm, 25mm a 30mm a v dĺžkach 20cm, 30cm, 40cm a 50cm. Možno naň aplikovať akúkoľvek našu povrchovú úpravu, najmä na ňom ale vynikne kombinácia lesklého chrómu a nerezu, prípadne niklu. Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručuje jeho dlhú životnosť.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Moderné madlo Can priemer 20mm, dĺžka 40cm - kombinácia nerez / chróm

Moderné madlo Can priemer 30mm, dĺžka 40cm s povrchovou úpravou "kombinácia nerez / chróm"

Na modernom madlu Can vynikne krásna kombinácia lesklého chrómu s matne saténovým, nerezovým povrchom. Držadlo ponúkame v rozmeroch 20cm, 30cm, 40cm a 50cm a v priemeroch 20mm, 25mm a 30mm.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky, poradíme Vám pri výbere a predstavíme rôzne možnosti úprav.

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!