Madlo Burgu priemer 25mm, dĺžka 50cm s poťahom 24k zlata

529 €
(438 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Luxusné madlo Burgu je vyrobené z masívnej mosadze. Vyrábame ho buď s priemerom 25mm v dĺžkach 35cm a 50cm alebo s priemerom 40mm v dĺžkach 80cm a 120cm. Jeho povrch je možné opatriť akúkoľvek z našich 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručuje jeho dlhú životnosť.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusné madlo Burgu priemer 25mm, dĺžka 50cm s poťahom 24k zlata

Luxusné
madlo Burgu sa vyznačuje vysokou eleganciou a je tak vhodné do každého interiéru - ako moderného, tak retro či starožitného interiéru. Dizajn madla Burgu je navrhnutý ako hladká guľatá tyč, ktorú decentne zdobí šikmé šrafovanie piati jemnými vlysy. Koncovky madlá sú tvarované do ozdobné vežičky.

Madla Burgu si môžete zakúpiť v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovanú mosadz, patinovanú meď, saten silver aj poťah 24k zlatom).

Madla Burgu objednávame pre Vás na zákazku vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.


Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej  výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!