Madlo Bebek s čírym kryštálom - 5 kryštálů, dĺžka 400mm

391 €
(323 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Bebek zasadzuje do masívnej mosadze veľké, sklenené, brúsené kryštály. Madla vyrábame v troch veľkostiach: 240mm, 275mm a 400mm. Pre všetky veľkosti si môžete zvoliť číry, čierny alebo biely kryštál. Ďalej je možné zasadiť do rozety malej kryštály alebo rozetu nechať s jemným bodkovaním. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Bebek s čírym kryštálom (5 kryštálov, dĺžka 400) s povrchovou úpravou "chróm"

Séria madiel Bebek je exkluzívnom radom, ktorý kombinuje ušľachtilú mosadz (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) s veľkými kryštálmi. V rámci radu Bebek si môžete zvoliť číre kryštály, biele kryštály či čierne kryštály.

Luxusné madla Bebek sa vyznačujú krásnym dizajnom a boli navrhnuté poprednými interiérových návrhármi. Rad Bebek Vám umožňuje zladiť si jednotne celý Váš interiér - kompletný sortiment série Bebek nájdete na www.vistadoro.cz.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame madlá Bebek na zákazku vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na madlá Bebek, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.