Madlo Antik priemer 20mm, dĺžka 30cm

143 €
(118 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Madlo Antik vyniká jemným vrúbkovaním po celej svojej dĺžke. Vyrábame ho v priemeroch 20mm, 30mm a 40mm a v dĺžke do 120cm. Ponúkame ho v 12 povrchových úpravách (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, strieborný poťah, poťah 24k zlatom, čierna farba, bronz, antické striebro, nerez a ďalšie). U madlá Antik sme schopní Vám priniesť široké úpravy na mieru. Kvalitný materiál aj remeselné prevedenie nám umožňuje poskytnúť na madlá Antik 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusné madlo Antik priemer 20mm, dĺžka 30cm s povrchovou úpravou "zlato"

Nábytkové madlo Antik je veľmi atraktívne a žiadané vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a dokonalému remeselnému prevedení. Madlo Antik sa vyznačuje pozdĺžnym šrafovaním, ktoré mu dodáva jednoduchý šarm. Na koncoch môže byť madlo Antik riešené niekoľkými koncovkami - prosím, kontaktujte nás, aby sme Vám mohli predstaviť všetky možnosti!

Materiálové zloženie:


mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Vista d'Oro výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na českom a slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!