• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.sk

Kúpeľňový odpadkový kôš Tria

904 €
(747 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Koupelnový odpadkový koš Tria z masivní mosazi vyniká čtvercovými, broušenými krystaly Swarovski o rozměru 10mmx10mm zasazenými do masivní mosazi. Design série Tria pochází z pera zkušených interiérových designových návrhářů a je kvalitně řemeslně vypracován. Díky náročným testům kvality poskytujeme na sérii Tria 5-ti letou záruční lhůtu. Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chrom, patinovaná mosaz, měď, potah 24k zlatem a další).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusný kúpeľňový odpadkový kôš Tria vyniká doplnením kvalitnej mosadzi veľkými, štvorcovými, brúsenými kryštálmi Swarovski. Samotné použitie kryštálu Swarovski vypovedá o kvalite prevedenia celej tejto rady. Kúpeľňová séria Tria všeobecne vychádza z štvorcových profilov, ktoré sú vo svojich rohoch ozdobené väčšími, takisto štvorhranným kryštály Swarovski o veľkosti 10x10mm. Piaty kryštál Swarovski je často zapustený do stredového úchytu. Mosadzná časť s kryštálmi je v prípade misky, téglika na kefky, dávkovače mydla a toaletné kefy doplnená kvalitným sklom, ktoré je umelecky úmyselne "popraskané". Toto originálne popraskané sklo podčiarkuje výnimočnosť celej série. 

Dizajn série Tria pochádza z pera renomovaných návrhárov v oblasti interiérového dizajnu.

Vista d´Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. 

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, meď, patinovaná mosadz, patinovná meď, čierna farba, poťah striebrom, poťah 24-karátovým zlatom