Úchyt na toaletný papier Almara

247 €
(204 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Úchyt na toaletný papier Almara kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Do úchytné rozety sú usadené drobné kryštáliky. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Výrobkový rad Almara je testován najnáročnejšími testy, vďaka ktorým poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Almara držiak na toaletný papier s povrchovou úpravou chróm

Exkluzívny dizajn kúpeľňovej série Almara, pochádzajúce z dielní popredných interiérových návrhárov, kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi. Malé kryštály sú použité v úchytné rozete a veľké kryštály elegantne dotvárajú koncovky produktov. Farbu kryštálov prispôsobíme Vášmu želanie - vyberte si podľa Vášho želania číre, biele alebo čierne kryštály. Väčšina produktov z tejto rady je ponúkaná ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty. Sériová rad Almara Vám umožňuje zladiť si jednotne celý Váš interiér - pozrite sa, prosím, aj na ďalšie produkty zo série Almara na www.vistadoro.cz.

Pre zaručenie maximálneho výberu v kombináciách povrchovej úpravy a farby kryštálu pre Vás objednávame výrobky Almara na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na sériový rad Almara, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
veľké kryštály (číre, čierne, biele) + malé kryštály

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom