Dverová kľučka Zara

294 €
(243 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Zara predstavuje moderný dizajn v podobe štvorcovej rukoväti s prekrútením. Je vyrobená z masívnej mosadze a doplnená požadovanou povrchovou úpravou (na výber máte z 12 povrchových úprav). Ďalej lze kombinovať lesklý a matný povrch. Kovanie Zara ponúkame iba v rozetové variante, a to s uzamykaním FAB, dózickou kľúčovou dierkou alebo WC otočným mechanizmom. Na kovania Zara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Zara v kombinácii chróm/saten"

Dverová kľučka Zara je súčasťou ponuky našich moderných dverových kľučiek a jej dizajn bol navrhnutý profesionálnymi návrhármi moderných interiérov. Originálne pretočenie úchopného štvorhranný ju robí jednoducho atraktívnú a nadčasovú. Dverová kľučka Zara podľa Vášho želania ponúka ešte možnosť kombinácie lesklého a matného povrchu, ktorá podčiarkuje jej krásny vzhľad.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby a typ kľúčovej dierky (FAB, dózická kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Zara na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Zara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. 

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: kombinácia chróm lesk / saten, kombinácia zlato lesk / zlato mat