• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Dverová kľučka Antik štítková

163 €
Elegantné dverné kovanie Antik sa vyznačuje jemným vrúbkovaním pozdĺž rukoväte kľučky. Ponúkame ho v rozetovom aj štítkovom prevedení (roztečie 72mm a 90mm) a táto séria je doplnená veľkým množstvom ďalšieho interiérového vybavenia. Masívna mosadz a kvalitné remeselné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Poskytujeme na nej 5-ročnú záručnú lehotu. Na kľučky Antik môžeme aplikovať 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čiernu farbu a ďalšie).

Farba

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Antik s povrchovou úpravou "chróm lesk"

Dverové kľučky Antik sú veľmi obľúbenou dverné kľučkou, ktorá zviedla už mnohého nášho zákazníka. Kľúčom ich úspechu je originálny dizajn, ktorý pracuje s jemným vrúbkovaním po celej dĺžke rukoväte kľuky. Na svojom konci je dverová kľučka Antik doladená do grafických slzičky. Dizajn tejto dverové kľučky je vypracovaný skúsenými interiérovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný.

Na dverové kľučky Antik, rovnako ako na náš ostatní sortiment, poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu farby, typu dverové kľučky (nálepkové či rozetová) a typ kľúčovej dierky (FAB, dózický kľúčová dierka či WC otočný mechanizmus), objednávame výrobky zo série Antik na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu 6- 8 týždňov.

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Testy kvality povrchu:
test striekanie slanej vody, po dobu 240T hodín (oproti štandardným testom 60tich hodín) bez poškodenia povrchu,
test acetónový
test sily laku - odborný certifikát s hrúbkou povrchovej úpravy 125 až 200 mikrónov
certifikát o použití vrstvy 24k zlata

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!