Kto sme?

Doviedla nás k vám láska ku kráse, obdiv umeleckého talentu a remeselnej zručnosti. Sme milovníky umenia všetkých kategórií, oceňujeme majstrovsky odvedenú prácu, ktorá zaváňa dotykom ľudskej ruky. Slová interiér či dizajn pre nás znamenajú najmä teplo domova. Robí nám radosť, keď môžeme do vašich obydlí priniesť prvky, vďaka ktorým spoločne meníme interiér v domov.

Čo u nás nájdete?

Jedinečný dizajn, pochádzajúci z pera renomovaného talianskeho štúdia RDMs Architects Milano.

Špičkovú kvalitu preukázanú mnohými testami, ktoré nám umožňujú poskytnúť Vám na všetky výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. (Potvrdzujem z vlastnej skúsenosti - moje dvere zdobia naše kľučky už dlhých 13 rokov a kľučky sú stále ako nové!)

Úpravy šité na mieru - áno, otočíme pre Vás výrobnú linku naruby a urobíme, čo si prajete!

Ochotu vyjsť Vám v ústrety, radu pri výbere, zapožičanie vzoriek, potešenie z osobného stretnutia v našej vzorkovni ... a radosť z práce, ktorú robíme!

A čo nevieme?
Netešiť sa, keď vidíme nadšenie vo Vašich očiach.

... A bohužiaľ aj dopraviť Vám tovar okamžite - vzhľadom k širokej ponuke nevedieme výrobky skladom. Všetok sortiment pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a potrebujeme na to priemerne 6-8 týždňov. Ale čakanie na "vytúžené" bude stáť za to, sľubujem!


Výmenné odkazy:

nábytkové kování a zámky | Dveře HANÁK | HANÁK INTERIÉRY | ACTIVE - Kuchyně a nábytek | Kuchyně ACTIVE